Skocz do zawartości

Nutki Na Impreze


edeks

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahah Edeks - Dj na imprezach i Armina van Buurena i Van Dyka nie znać ? Chyba się wkopałeś. Ja mimo, że siedzę cały czas w klimatach rockowo/metalowych dobrze znam ich utwory i płyty. Zresztą to najlepsi didżeje na świecie.

Co do imprezy polecam Daft Punk album Discovery. Każdy utwór na imprezie zrobi furorę.

 

 

Nie siedzę w dance

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To przestać prowokować i idź pobaw sie w piaskownicy gdzie piseki załatwiają swoje potrzeby. Twoja inteligencja wskazuje, że tam jest Twoje miejsce. A może sam załatwiasz tam swoje potrzeby?

 

Jak już nie masz kogo prowokować to pogadaj z rybkami, tylko mi nie mów, że nie odpowiadają, bo przecież dzieci neo mają sporą wyobraźnie.

 

Czepiasz się inteligencji innych zaś Twoja wypowiedź wcale nie świadczy o tym byś sam ją miał na wysokim poziomie...To jest właśnie styl pisania dziecka bawiącego się w piaskownicy...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha byc dj i armin van bureen'a nie znac to przecież jeden z najlepszych dj na świecie według mnie jest lepszy od tiesto ale to tylko moje zdanie dobre nuty ma też sander van doorn pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, toc Van Buuren i Van Dyk tworza od dawien dawna trance, armin ma cotygodniowe czwartkowe audycje ASOT (A state of trance) na di.fm, to moj kumpel z pokoju, ktory slucha rocka zna tych gosci, a Ty jako 'DJ' nie? Cos tu jest nie tak...

 

Dodam ze tu macie fajna liste DJ:

 

www

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w dance

 

Edeks - tak samo jak w klubie :D

 

Dance, a Trance to różnica i to zasadnicza. Coś chyba Ty masz kompleksy z inteligencją, skoro tak bardzo czepiasz się innych nie podając logicznych wyjaśnień i argumentacji.

Edytowane przez szczympek
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edeks - daj sobie troche luzu. Naskakujesz na ludzi nie wiadomo dlaczego i po co. Na dodatek obrażasz ludzi piszac glupie komentarze. Ja tez nie uzywam polskich znakow, i co? Tez na mnie najedziesz? Ida wakacje wiec dac na wstrzymanie. Pozdrawiam wakacyjnie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... lekka porażka ... Podstawa Jak mozna nie znac Armin, Ferry i Sander i brać sie za muzyke electro ... :) Ale to na magrinesie ... :P

 

 

 

Co do house ... Carl Cox, Morillo, Axwell, Fedde le Grand, Mason, Erick E ...

Generalnie Swedish House Mafia [Axwell, Sebastian Ingrosso, Erick Prydz, Steve Angello] ... Bardzo często grają teraz na eventach ... :) A sam Axwell to jeden z najlepszych jeśli chodzi o house ... :) I oczywiście Laidback Luke ... hmm Mieszanka wybuchowa ... :)

 

 

Co do trance ... Ferry Corsten, van Dyk, AvB, Sanader van Doorn, Marco V, Paul Oakenfold, Marcel Woods, Sander Kleinenberg [lubi mieszać trance z house], Markus Schulz, Michael Burian [on bardziej house, ale tez bawi sie trancem ...]

 

 

Dobra bo mozna tak wymieniac bez końca ... To kwestia gustu ... :) Znam ponad 100 dobrych DJ. Ale wartych uwagi jest kilku ... ;) Wejdz na FTB ... Poczytaj i poźniej baw sie w te klocki ... Bo trzeba troche siedzieć w muzyce zaby nazywać sie "DJ" ( z przymrużeniem oka ;) )

 

 

 

M-M2

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nagle zainteresowanie :) W takim razie nie jestem DJem :) Siedzie w klubach i pije piwo przy consoli.

 

Eh to był kiepski pomysł napisać tu taki temat. Jadnak zostanę na clubbersach.

 

Zapraszam wszystkich do Granda w Bieruniu, będę tam w piątek 4 lipca.

 

pozdro

 

juz nie chcę od was nut :P mam full. Na innym ciekawszym forum mi doradzili.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no przecież na forum roslin owadożernych to wogóle dziwne że ktoś Ci nie doradził. Ja sie znam na tej muzyce bo przecież puszczam ją dla dzbanecznika zeby mu wieksze dzbanki rosły :P

 

Pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no przecież na forum roslin owadożernych to wogóle dziwne że ktoś Ci nie doradził. Ja sie znam na tej muzyce bo przecież puszczam ją dla dzbanecznika zeby mu wieksze dzbanki rosły :P

 

Pozdro!

 

 

pewnie... a wiesz jak rosną capensisy?? sam spróbuj ;)

Edytowane przez edeks
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to wszystko i normalnie żarl... Nie wiem po co ten cały sząt trochę niepotrzebnie napisałeś o tej muzie i że jesteś DJ bo byszło, że tak naprawdę to tylko DJ udajesz. A tak na marginesie powiedz mi jakiego typu to sa kluby bo jeśli klubem nazywasz pomieszczenie o pow. 60m2 w środku wsi, miasta, miasteczka, tak do 10 tysięcy mieszkańców to ja ja jestem ambasadorem Polski na Jamajce :):D Podaj jakieś sensowne nazwy klubów w których grałeś, a nie Liceum lub Technikum.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remiza strażacka w Gościszewie, oraz klub "PGR rox" w Lasecznie. Nie no żartuje, bo ja nigdy nie byłem DJ, dla mnie natomiast załamką jest nieznanie takich postaci jak Van Buuren, Van Dyk.... To tak jakby sluchac rocka czy tam metalu i nie kojazyc Metallici...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak jest tylko DJ z nazwy, jaką otrzymuje się poprzez granie nie wiejskich zabawach. Niekiedy słyszę że DJ świetne disco polo grał , ale to jest juz porażka moim zdaniem !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.