Skocz do zawartości

Nutki Na Impreze


edeks

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopak jest tylko DJ z nazwy, jaką otrzymuje się poprzez granie nie wiejskich zabawach. Niekiedy słyszę że DJ świetne disco polo grał , ale to jest juz porażka moim zdaniem !

 

Sądzę, że prawdziwy DJ powinien znać dużo utworów i noości, ale to chybanie jest powód do tak strasznej krytyki. U nas w klasie jest "DJ", a dokładniej ma ksywkę "DJ Ma**sz"(no nie chcę go publicznie obrażać :)), ale on nawet radia nie umie włączyć :D.

 

No ale chcę pomóc z tymi utworami.

Polecam serwis:

http://muzyka.onet.pl

Tam jest dużo utworów(wypisanych). Jak chcesz, to znajdziesz, jak wpiszesz gatunek muzyki. Potem tytułu poszukaj na EMULE i masz duuuużo utworów, wybierzesz najlepsze :)

 

Co do mnie, to mnie od takiej muzyki głowa boli. Preferuję utwory spokojne, a także Chopina, Bizeta, Griega itd. :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe ... Ja sie nie chce pastwić, nie bierz tego edeks do siebie ...

 

Jestem fanem muzyki Trance. Muzyki, która leczy i pozwala na zapomnienie o chwilach złych. Muzyki, która powoduje euforię i chęć zjednania sobie ludzi. Na dodatek trudnię się nawracaniem niewiernych osób, które tylko teoretycznie myślą, że są fanami muzyki Techno oraz przekonuję innych, że Trance to wcale nie umc umc, a piękna chwytliwa melodia, podlana czasem sosem wokalu z dodatkiem pięknego basu i beatu.

 

 

Dla mnie śmiesznym jest nazywanie kogokolwiek kto gra(ł) na jakiś imprezach w podrzędnym klubie DJ ... To jest śmieszne i niesmaczne ... Puści kilka nut wogóle nie trzymają sie kupy du**** i nazywa sie DJ ... lol2 To jest żałosne ...

 

 

Ale to nie to forum na takie dyskusje ... :)

 

 

 

M-M2

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem muzyki Trance. Muzyki, która leczy i pozwala na zapomnienie o chwilach złych. Muzyki, która powoduje euforię i chęć zjednania sobie ludzi. [...] Trance to wcale nie umc umc, a piękna chwytliwa melodia, podlana czasem sosem wokalu z dodatkiem pięknego basu i beatu.

 

Pięknie opisałeś :) Wiedziałem, że na tym forum trafi się JEDNA osoba, która rozumie co to muzyka.

 

Masz jakieś ulubione nutki? Mnie bardzo podoba się sosei i Trance Tiesta :)

Edytowane przez edeks
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.